O nás

Náš tím je srdcom našej značky a kvality. Bez nášho tímu by to nebolo možné. Každý z nás miluje svoju prácu, je za ňu vďačný a neustále motivovaný ďalej sa vzdelávať v tejto oblasti.

Sme jedinečný, pretože každý sa špecializujeme na niečo iné. Kombináciou rôznych terapií a prístupov dokážeme chápať ľudské telo ako celok, a tak ponúknuť komplexné služby a pohľady na problémy našich klientov.

Náš tím

Predstavujeme Vám náš tím! Ponúkame komplexné techniky liečenia.
Kliknutím na "Viac o mne" zistíte viac o našich zamestnancoch.

Viktor Torda

Chiropraktik

Zoia Slyvka

Kineziologička

Iryna Sobko

Fyzioterapeutka

Roland Bobaľ

Masér, Chiroterapeut

História

Značka Naprav ma bola založená v roku 2020 Viktorom Tordom kedy oficiálne ako prvý na východnom Slovensku začal vykonávať chiropraxiu švédskou metódou Ackerman Chiropraxia - ľudovo “naprávanie” - preto Naprav ma. 🙂 Hovorí Viktor: "Milujem rýchle a merateľné výsledky, ktoré prináša kvalitná špecifická chiropraxia."Pracovať iba ako masér mi nestačilo preto bola moja misia jasná, chcem ďalej študovať a byť čo najlepší “naprávač” v Košiciach. Chcem ľuďom pomáhať a uľaviť od bolesti s čo najúčinnejšou metódou aká existuje.

Ja svojou prácou žijem, zdravotnícka škola mi dala pevný základ ale zahraničné kurzy, samoštúdium a hlad po informáciách násobne nakopli moj rast.
Časom som pochopil že ľudské telo je veľmi komplexné, všetci sme iný a tak aj každého bolesť, problém, požiadavka je špecifická a preto potrebuje špecifický prístup liečby. Jednoducho pochopil som, že nemôžem “zašrúbovať všetko jedným a tým istým šrúbovákom” a preto potrebujem TÍM! Kvalitný tím, ktorý sa bude navzájom dopĺňať vedomosťami, zručnosťami a technikami aby spoločne dokázali nie iba liečiť ale vyliečiť a pomôcť našej klientele.Toto sa v roku 2024 stalo skutočnosťou a otvoril som ako ho už dnes možno poznáte Naprav ma - rehab center.

Misia

Naša misia je poskytovať špičkovú kvalitu rehabilitačných služieb. Značka Naprav ma má vzbudzovať štandard kvality, ktorý naši klienti očakávajú a aj si ju zaslúžia. Naším cieľom nie je byť najväčší, ale byť najkvalitnejší. Chceme ukázať ľuďom, že vzhľadom na súčasnú situáciu v zdravotníctve a rehabilitáciách je viac než potrebné investovať do súkromnej rehabilitácie v centre, ako je to naše.

Vízia

Našou víziou je neustále zlepšovať kvalitu našich služieb, pridať prístrojovú terapiu, a organizovať školenia a kurzy. Do budúcnosti plánujeme rozšíriť naše priestory a stať sa jedným z najlepších rehabilitačných centier na východnom Slovensku. Naším cieľom je tiež rozširovať kvalitu Naprav ma do ďalších miest.

Scroll to Top